Suknelės pavasariui: kaip išsirinkti?

Artėjant šiltajam metų laikui moterys iš spintų glūdumų pagaliau gali išsitraukti spalvotas, ryškias, plonesnio audinio sukneles, kurios padeda pabrėžti savo žavesį ir atrodyti fatališkiau, žaismingiau. Na, o norinčios papildyti savo garderobą, tiesiog lėkte lekia į parduotuves ieškoti tos vienintelės, prie kūno prilimpančios suknelės… Žinoma, realybė tokia, kad suknelių parduotuvėse nors vežimu vežk, o reikia tik vienos, daugiausiai kelių. Kaip išsirinkti praktiškas sukneles, kurios tiks bet kokiai progai ir po vieno nešiojimo nenuguls į spintos galą prie kitų, beveik nenešiojamų drabužių? Jums pataria www.pafos.lt – internetinės drabužių parduotuvės specialistai.

 

Maxi suknelės

Vos šiltesni orai pradeda glostyti tiek akį, tiek širdį, galime pradėti vilkėti ilgas, įspūdingas, maxi sukneles. Jų privalumas – laisvas kritimas, kuris suteikia švelnumo ir santūriai kojas dengiantis ilgis, leidžiantis maxi sukneles dėvėti bet kokia proga. Jei norite universalios, visur tinkančios maxi suknelės, rinkitės vienspalvę, klasikinio kirpimo suknelę, prie kurios galėsite derinti aksesuarus, batelius, švarkelius ir kitas detales, kurios bus pritaikytos atskiroms progoms, tokioms kaip šventė, vakarėlis ar tiesiog eilinė darbo diena. Maxi suknelės žavi ir tuo, jog neturi figūros apribojimų: jos tinka bet kokio ūgio, sudėjimo moterims. Maxi suknelės gali vilktis žeme arba būti iki kojų kauliuko galiuko, priklausomai nuo to, koks kirpimas patogesnis. Vasarą, ypač keliaujant paplūdimiu, puikiai atrodysite vilkėdama ilgą, plačią, margą suknelę, o kasdienai patartina rinktis labiau prigludusias, žeme nesivelkančias sukneles, kurios pabrėš Jūsų batelius.

 

A formos suknelės

Šiuo metu labai populiarios A formos suknelės, kurių dizainas yra be galo praktiškas. Platėjanti apačia leidžia šiomis suknelėmis puoštis ir besilaukiančioms moterims, o laisvas kritimas ir dailios klostės padės jaustis nevaržomai. Įsigijusi tokią suknelę, ją galėsite derinti tiek su auliniais bateliais, tiek su aukštakulniais. Jei mėgstate sukneles su trijų ketvirčių rankovėmis, ji puikiai tiks į darbą, o pasirinkus dailius, smailėjančius batelius ir tinkamus aksesuarus, tai taps nepamainomu pasirinkimu šokių aikštelėje.

 

Teniso stiliaus suknelės

Šių metų tendencija – teniso stiliaus suknelės su paraukta apatine dalimi. Jei sekate stiliaus naujoves, esate praktiška ir norite paįvairinti klasikinį suknelės siluetą, patariame rinktis tokio tipo suknelę. Neprašausite pasirinkusi kokybiškos medžiagos suknelę su keliomis stambiomis, futuristinėmis detalėmis. Tai taps patogia laisvalaikiui skirtų derinių dalimi, o suknelės ilgis, atidengiantis Jūsų dailias kojas, leis jaustis valiūkiškai ir nenuobodžiai.

 

Suknelės su apykakle

Daug kam suknelės su apykakle asocijuojasi su mokyklos laikais, tačiau pranešame, kad šis stilius į madą grįžo su trenksmu! Ryškios, smailėjančios, apvalios, paaukštintos – įvairių tipų apykaklės drabužiui suteikia išskirtinumo, santūrumo ir tuo pat metu žaismingumo. Tokią suknelę lengvai priderinsite prie aukštakulnių bei palto arba rokeriškos odinės striukės ir suvarstomų, vyriško tipo batų žemu kulnu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *