Naujas automobilio pardavimo būdas – supirkimas

Automobilių supirkimas padės štai tokioje situacijoje. Nusprendėte parduoti seną automobilį? Nesiseka? Pirma mintis priduoti automobilį į metalo laužą? Galbūt. Tačiau tai ne itin penlninga. Dažniausiai automobilių laužynai už neardytą mašiną moka vos 250-300 litų. Be abejo, galima priduoti automobilį ir dalimis – tai pelningesnis variantas. Tačiau ardyti apsimoka ne visais atvejais. Tuomet reikia apgalvoti daugybę dalykų: ar turite kur ardyti ir sudėti detales? Tam reikės garažo. Išardžius automobilį reikės ir priekabos – jos nuoma kainuoja nemažus pinigus. Tad spręsti jums.

Tad jei jus tenkina pasirinktos įmonės siūloma kaina, jau tą pačią dieną parduokite savo automobilį ir iškart pasiimkite pinigus. O jums nereikės rūpintis niekuo – viską už jus atliks autosupirktuvės darbuotojai: tuoj pat sutvarkys reikiamus dokumentus, išregistruos automobilį, jeigu reikia, pasiims jį iš bet kokio Lietuvos kampelio ir iškart atsiskaitys su jumis. O jūs galėsite laiką išnaudoti naujos transporto priemonės paieškai.

Reikės susitikinėti su interesantais, kiekvienam atskirai aprodyti automobilio privalumus, galbūt slėpti trūkumus. Labai dažnai sunku suderinti laiką, kad automobilio pardavėjui ir potencialiam pirkėjui būtų patogu, juolab niekas neapsaugotas nuo to, kad susidomėjęs pirkėjas nepersigalvos ir neatvažiuos (galbūt prieš tai net neįspėjęs Jūsų). Jeigu automobilį norite parduoti greičiau ir be galvos skausmo – superkame automobilius būtų puikus sprendimas.

Taip pat vienas iš automobilio pardavimo variantų – skelbimai laikraštyje. Nors toks automobilio būdas nelabai veiksmingas, bet pabandyti verta. Dar verta paminėti taip pat prieš dešimtį metų populiarų automobilio pardavimo būdą – skelbimą ant parduodamo automobilio lango. Šiais laikais toks bandymas parduoti automobilį atrodo tikrai senamadiškai.

Tad seną automobilį galite priduoti jau tą pačią dieną, o įmonės darbuotojai su jumis iškart atsiskaitys. Todėl jūs sutaupysite ir savo laiką, ir pinigus, visiškai neeikvodami savo pastangų.

Todėl bandydamas pats parduoti automobilį greičiausiai išeikvosite ir daug laiko, ir pastangų, o koks rezultatas – neaišku. Tačiau profesionalūs autosupirktuvių darbuotojai greitai pasrūpins jūsų senu automobiliu, o jūs asmeniškai neturėsite jokių rūpesčių – tik papilnėjusią piniginę. O laiką galėsite išnaudoti ieškodami naujo automobilio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *