Kriterijai, kurie padės pasirinkti tinkamą vandens šildytuvą

Boileriai arba kitaip – elektriniai vandens šildytuvai, tai prietaisai, kurie dažniausiai nereikalauja labai daug pamąstymų. Jei yra poreikis – įsigyjame ir džiaugiamės galėdami kasdien maudytis po karštu vandeniu. Visgi, sugedus senam arba nusprendus įsigyti patį pirmą boilerį reikia apgalvoti gana daug veiksnių, kurie galiausiai padeda susidėlioti visus taškus. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad nelabai yra apie ką mąstyti. Dažniausiai žiūrima į kainą, kuri ir nulemia, kurio šildymo paslaugomis konkrečiai ir planuojate pasinaudoti. Visgi, reikėtų apsvarstyti daugiau kriterijų, kurie gali būti naudingi siekiant suvokti, kuris variantas jums tinka ir patinka labiausiai.

Talpa. Priklausomai nuo to, kiek žmonių gyvena namuose, reikia pasirinkti ir konkretaus dydžio talpą. Žinoma, niekada negalima tiksliai pasakyti, kiek litrų karšto vandens per parą asmuo sunaudoja, tačiau bent jau minimaliai apsiskaičiuoti įmanoma. Vidutiniškai 5 asmenų šeima perka 200 litrų boilerį.

Ekonomiškumas. Dažniausiai mažiau energijos imantys boileriai yra brangesni. Kita vertus apskaičiavus akivaizdu, kad pirmas didesnis įnašas labai greitai atsiperka. Geriau investuoti daugiau ir įsigyti A+++ klasės šildytuvą.

Naujovės. Kaip ir kitose srityje, taip ir elektriniai vandens šildytuvai geba pasiūlyti inovacijų, kurios dažniausiai nulemia, kad žmogus pasirenka vieną ar kitą daiktą. Šiuo metu žmonių vertintinas dalykas, kad labai paprastai galima reguliuoti prietaiso karštį. Jei kaitinti reikia mažai, tai tuo pačiu ir elektros energijos išnaudojamos sąnaudos yra daug mažesnės.

Priežiūra. Elektriniai vandens šildytuvai nereikalauja labai daug priežiūros, visgi, siekiant, kad prietaisas nekalkėtų ir sistemingai jums dirbtų – reikia bent minimaliai prižiūrėti, kad jis būtų švarus. Pasirinkite tokį boilerį, kurio prieiga būtų labai patogi. Tuo pačiu verta pabrėžti, kad dažniausiai horizontalūs lengviau pasiekiami.

Montavimas. Kol vieni elektriniai vandens šildytuvai reikalauja specifinių žinių, kad jie būtų pradėti naudoti, kiti – puikiai sudedami ir asmenų, kurie įprastai neturi jokių konkrečių žinių. Žinoma, jei abejojate – bet kuriuo atveju labiau verta pasisamdyti specialistus, kadangi jie kokybiškai atliks visą darbą.

Išmatavimai ir forma. Tai tikrai ne pagrindinis kriterijus, kuriuo remiantis reikėtų ieškoti tinkamiausio varianto, visgi, gana reikalingas, kuomet nepavyksta rasti tinkamos vietos namuose. Dažniausiai pasirenkami vertikalūs, kadangi pakabinti estetiškai jie atrodo visai patraukliai. Tuo pačiu horizontaliems rasti tinkamą vietą gali būti gana sunku. Šiuo metu ir spalviniai variantai kur kas platesni. Jei anksčiau dominavo balta, tai šiuo metu ne tik galima pasirinkti iš kur kas daugiau atspalvių, tačiau taip pat ir raštų bei specifinių papuošimų. Nebereikia boilerio laikyti rūsyje, kadangi net ir kambaryje jis atrodo gana žavingai.

Elektriniai vandens šildytuvai reikalingi siekiant, kad galėtumėte mėgautis šiltu vandeniu visada, kai tik yra poreikis. Juk gyvenimą lengvinančios sąlygos pasiekiamos ranka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *