Kokie yra patikimi viešbučiai ir kaip juos išsirinkti

Jūsų skrupulingai planuotas atostogas svečioje šalyje gali sugadinti daugelis nenumatytų smulkmenų: pradedant blogu oru ir baigiant netenkinančiomis apgyvendinimo sąlygomis. Akivaizdu, jog vieno iš pavyzdyje minėto veiksnio prognozuti negalime, tuo tarpu apsidrausti nuo kito – visai paprasta. Šiame straipsnyje bandysime orientuotis būtent į šitą aspektą ir “diagnozuoti”, kurie patikimi viešbučiaiyra verti jūsų dėmesio.

Visų pirma atsakykime į klausimą, kas apskritai yra patikimi viešbučiai?

  • Rezervuota vieta viešbutyje reiškia, jog atvykę garantuotai turėsite gyvenamą plotą. Sakote, jog tai savaime suprantama? Iš tiesų taip, tačiau vis dėl to pasitaiko atvejų, kai, atvykę į registratūrą ir užsiminę apie atliktą išankstinę rezervaciją, sulaukiate netikėto atsakymo – laisvų vietų nėra.
  • Patikimi viešbučiai duoda tai, kas buvo žadėta- tai yra viską, kas įeina į nurodytą kainą (pageidaujamas vaizdas pro langą, atitinkamas maitinimo tipas, lovų skaičius ir panašiai).
  • Ir bene svarbiausias faktas – nuo smulkių nesklandumų neapsaugotas niekas. Tačiau išsirinkę gerą ir patikimą viešbutį turėsite garantiją, jog iškilusios “nuoskaudos” bus tam tikra forma kompensuojamos.

O dabar – praktiškiausia straipsnio dalis – patarimai, norintiems priimti teisingą sprendimą rezervuojant viešbutį.

  • Patirtis – geriausias patarėjas.

Jei negalite pasinaudoti savo ar pažįstamų patirtimi (arba tiesiog norite apsistoti ten, kur dar niekada nebuvote), pasinaudokite internetine “išmintimi”: paieškos sistemoje įveskite viešbučio pavadinimą bei žodį “atsiliepimai”. Tikėtina, jog rasite nuomonių iš buvusių viešbučio svečių. Išbraukite iš galimo pasirinkimų sąrašo tą viešbutį, apie kurį daug neigiamų atsiliepimų – rizikuoti nebūtų protinga.

  • Kelionių organizatorių paslaugos.

Atostogos bus tikros atostogos, jei visą juodą darbą patikėsite kitiems asmenims. Aišku, tai kainuos papildomai, tačiau jums bus pasiūlyti tik patikimi viešbučiai – juk kelionių agentūra nenori susigadinti savo reputacijos. O iškilus tam tikriems nesklandumams, tai pat žinosite, jog organizatoriai atsakingi už jų sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *