Kaip pasirinkti jums tinkančią suknelę

Kiekviena moteris apsivilkusi suknelę nori atrodyti nepriekaištingai ir elegantiškai. Tačiau norint turėti tokį rezultatą reikia turėti šiek tiek žinių. Juk kaip sakoma: “pagal rūbą sutinka…”.   Todėl norėdami padaryti įspūdį reikia pasistengti. Taip pat svarbu, kad įspūdis būtų teigiamas. Drabužių pasiūla yra begalinė, juos internetu galima pirkti iš viso pasaulio. Todėl svarbu iš anksto žinoti kokie drabužiai jums tinka. Tuomet bus ir lengviau išsirinkti. Sukneles internetu taip pat galima pirkti ir atrodyti nepriekaištingai. Tik iš anksto reikia žinoti koks suknelės modelis jums tinka. Tuomet ir apsispręsti kurią suknelę pirkti bus lengviau. Internete sukneles demosntruojančios manikenės regis neturi jokių figūros trūkumų, o jums reikalinga tuos trūkumus paslėpti ir išryškina privalumus.

Suknelių modeliai

Suknelės su šiek tiek pažemintu liemeniu ir plonu dirželiu, tinka neaukštoms moterims. Tokia moteris atrodys aukštesnė. Dėl suknelės spalvos yra nemažai diskusijų. Manoma, kad juoda suknelės yra visų suknelių spalvų klasika. Kad juoda spalva lieknina turbūt teko girdėti ne vieną kartą. Šiomis tiesomis vadovaujasi daugelis moterų. Tačiau reikia pastebėti, kad juoda spalva taip pat paryškina ir siluetą, todėl sunkiau nuslėpti figūros trūkumus. Su juoda spalva rizikuojate atrodyti niūrokai. Juk pasaulyje tike gražių spalvų, todėl rinkitės labiausiai patinkančią spalvą. Suknelė, kuri yra spalvinga netgi gali pakelti jums ūpą.

Laisvo kirpimo iškirptė tinka siaurų pečių ir ilgakaklėms moterims, nes ryški horizontali linija paryškina krūtinę, o gilus kvadratinis kaklo įkirpimas optiškai pailgina kaklą. Su Laisvo kirpimo iškirpte labiausiai tinka kasdienai nešiojamoms suknelėms. Proginė suknelė turėtų būti su tvarkinga ir simetriška iškirpte.

–          Suapvalinta kirpimo linija: horizontali linija paryškina krūtinę, o gilūs kvadratinis kaklo įkirpimas optiškai pailgina kaklą. Tinka nedidelio biusto ir trumpo kaklo savininkėms.

–          Gili “V” formos suknelės iškirptė: vertikalios susisiekiančios linijos optiškai sumažina didelę krūtinę, o gilus įkirpimas pailgina kaklą.

“A” formos suknelė

Šios suknelės tinka moterims, kurių platūs klubai.

–          Gili, apvali iškirptė: horizontali linija paryškina krūtinę, o gilus įkirpimas optiškai pailgina kaklą. Tinka moterims, kurių trumpas kaklas ir nesidelė krūtinė. Nematoma liemens linija optiškai pailgina viršutinę kūno dalį.

–          Polo marškinėlių kaklo linija: tinka platesnių pečių ir ilgakalėms moterims. Aukšta liemens linija optiškai sumažina viršutinę kūno dalį. Tamsesnis sijono tonas padeda “paslėpti” plačius klubus.

Vienas iš paprasčiausių suknelės pasirinkimų yra atsižvelgimas į siluetą, kuris perėjo į paprastas trumpas formas. Pilnumo arba juosmens trūkumus maskuojama linijomis einančiomis iškart po krūtine. Rekomenduojama derinti ir apjungti kelis stilius, taip atrodysite iš ties žavingai ir išskirtinai.
Kokteilių suknelių būtinai turi būti jūsų spintoje. Jos yra kiek trumpesnės už įprastines sukneles, skirtos neoficialiems kokteilių vakarėliams. Tokios sunknelės gali būti rafinuotos ir elegantiškos, dvelkiančios klasika ir drąsios, tačiau jų dėka visada priversite aplinkinius jumis žavėtis. Jei bandysime kalbėtis apie kokteilinių suknelių standartus, tai jos dažniausiai būna su petnešėlėmis ir apnuoginta nugara. Toliau galima taikyti pagal figūros tipą. Jei jūs esate stambesnio kūno sudėjimo, tuomet suknelė turėtų būti lengvai krintanti. Jei esate tobulo kūno savininkė, galite rinktis pieštuko formos kokteilinę suknelę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *